Замовляла плед"Дерево життя" на чорному фоні це чудо чудесне в українській стилістиці,з нашими традиційними символами(за це окреме подяка вашим дизайнерам).Спрацювали оперативно,відправили швидко.Дуже задоволена!Вам процвітання ORNER❤ і Миру Україні...
Дякую, дуже приємно отримати ваш Плед "Древо життя" гарно упаковано, приємний на дотик, чудовий малюнок з сенсом, брала на подарунок чоловіку, щоб зимовими вечорами йому було тепло та затишно. Також для себе брала замальовник "Я художник я так бачу" теж сподобався зручний та креативний. Приємні продавчині, звернули мою увагу що товар буде надіслано пізніше (було в опису товару), Тому я чекала відправлення. Але воно того варте.
Замовляла килим - залишилась дуже задоволена. Швидкість доставки, якість виробу та робота консультантів на високому рівні. Дякую за роботу. Тримайте такий рівень і на далі.
Тарелка такого плана была в собственном пользовании, но треснула в микроволновке. В данный момент заказывал на подарок. Посылка была доставлена утром на следующий день. Немного огорчило то, что компания orner учитывает стоимость доставки в сумму. Всегда выбираю доставку НП. Доставку оплачиваю бонусами и в отделении оплачиваю только стоимость товара. В данный момент пришлось заплатить за товар на 30% дороже (с учётом доставки). Считаю вписывание стоимости доставки в счёт плохим тоном и если бы было больше времени искал данную продукцию в другом месте.