Добрий день! Замовляла у вас тарілку та горнятко з прикольним котиком та килимок. Все дуже дбайливо упаковано. Прийшло дуже швидко! Якість товару на висоті! І отримувач подарунку дуже щасливий 🙌🏻🌸. Дякую щиросердно!
Хочу подякувати вам за компанію 🌿 Ваші товари зігрівають моє серце щодня й дарують відчуття затишку та гармонії. Кожна деталь нагадує мені, що навіть у буденності є місце для краси й натхнення. Полишаю цей теплий відгук з великою вдячністю та щирою насолодою ✨
Дякую за подарунок батькам на річницю. Якість, пакування і увага до деталей на вищому рівні. Однозначно, рекомендація до придбання і буду приглядатися щось на наступний раз)