Замовляла фотоальбом з білими листами, стікери та кутики. Дуже задоволена якістю. Сторінки альбома товсті, тож написи не передаються на протилежну сторону. Стікери теж супер. Окреме дякую, дівчинці, яка приймала замовлення.
Замовляла чашку і шкарпетки для книголюба, вироби дуже сподобались, думаю моя книголюбка буде просто в захваті від них. Дякую за якісний товар і швидку доставку.