Купувала для мами на день народження блокнот для рецептів, помітила що вона записувала свої рецепти в якомусь старому «розбитому» грубому зошиті, радості не було меж , мама була довольна як маленька дівчинка. Тішусь що їй сподобалось) ну а коврик з капібарами це естетичний оргазм для усіх нас)
Фотоальбом брала на подарунок. Дуже сподобалась якість і дизайн, тепер у маленької Софійки буде цілий альбом повен перших щасливих моментів, які вона буде згадувати❤️🫶☺️