Замовила картину від ORNER, та це офіційно була найшвидша відправка в моєму житті, навіть не повірила очам. Відправили менше ніж за годину після оформлення замовлення, при тому, що вже було доволі пізно. Картина по якості чудова, фарби лягають гарно, якісні пензлики. Я дуже приємно вражена. Надалі буду замовляти тільки тут. Дуже дякую 💗
Ввічлива менеджер відразу після оплати зателефонувала й підтвердила зарахування коштів. Все спокійно, приємне враження, починаючи від замовлення й до отримання товару! Рекомендую!