Замовляла альбоми для фото, бо потрібен був подарунок для сімейної людини. Дуже якісні та стильні, гарно оформлені. Дякую всім, хто був причетний до роботи над цим замовленням!
Дякую що прямо дуже все оперативно відправили- бо дуже потрібно було , все красиво запаковано! Шкарпетки і футболка гарної якості- супер на подарунок друзям!