Пледи дуже сподобалися. Якість, зовнішній вигляд, упаковка — все на висоті. Купувала як подарунки, сподіваюся, що тим, кому їх подарую, вони теж сподобаються.
Хочу еще добавить момент. То что белая ручка есть, это уже неплохо)) Но она не совсем хорошо ведет себя на листах альбома. Возможно, лучше подобрать более качественную ручку, или даже тоненький маркер, но зато процесс написания будет более комфортным.
Добрий день. Замовляла у вас плед "Дерево роду" дуже крутезна якість, гарне пакування ,дуже швидке обслуговування, швидка доставка. Задоволена усім. Буду обов'язково замовляти у вас. Дуже вам дякую. Бажаю вдячних покупців, процвітання та миру