Замовляла на подарунки книжкові щоденники та носочки, дуже задоволена якістю! Гарні кольори та вірні розміри вказані. Швидке замовлення! Рекомендую! Дякую!
Добрий ранок. Получила, пару днів назад посилку, я залишилася дуже задоволена, плотность( картону,) рисунки, качество, супер. Дякую Вам за довіру, і за качество. Я обов'язково звертатимусь
Замовляла альбоми для фото, бо потрібен був подарунок для сімейної людини. Дуже якісні та стильні, гарно оформлені. Дякую всім, хто був причетний до роботи над цим замовленням!