Нещодавно купував щоденник самотурботи. Сказати, що я а захваті, це не скати нічого. Це чистіший каф. Коли беру його в руки я просто кудись відлітаю, сторінки настільки естетичного красиві, м'які, неповторні, кожен розділ це вид мистецтва. Все продумано, структуровано, гарно, яскраво. Раджу всім придбати собі такий скарб. Бо це не просто скарб, а це турбота про вашу внутрішню дитину! Балуйте і свою внутрішню дитину частіше.
Я в захваті! Дуже швидко приїхала до мене, гарно запакована. Мене вразила якість страз, дуже мало браку, всі стрази гарної якості та гарно блищать 🤩 Липкий слой також якісний. Точно буду купувати ще! Тим паче що сюжети дуже гарні) Одне що при викладанні не дуже зручно відрізняти 0 від О, можна заплутатись.