Вітаю! Вперше замовляла на подарунок хустинку-твілі і дуже задоволена як якістю самого виробу, так і обслуговуванням🙏 Лишень шкодую, що не замовила собі, тож принагідно виправлю ситуацію☺️
Замовила альбом на подарунок,звʼязалися та відправили швидко Але дома роздивилася,були дефекти Відписала,проблему вирішили швидко,запропонували 2 варіанти,відправили новий альбом Тому я дуже задоволена,комунікацією магазину Альбом чудовий 🫶🏼