Мені дуже подобається якість і стиль ваших блокнотів, замовила собі вже третій і сильно задоволена 😍❤️ Дякую вам за якість і обслуговування! (Подряпини на рожевому блокноті зроблені вже мною)
Блокноти взяла на подарунок, тому не знімала плівку, але впевнена, що все чудово і якісно, бо обкладинки просто вогонь. Правда найбільш прикольні малюнки чомусь на блокнотах в крапку, а хотілося б щоб в клітинку.
Брала на подарунок подрузі чашку, дуже сподобалась і мені, і подрузі. Кружка виконана дуже майстерно, гарне пакування, якісний матеріал і загалом вона ну дуууже класна, усім задоволені від обслуговування до кінцевого результату, до речі, відправили кружку в день замовлення) дякую 🥰
Спочатку був плед, фотоальбоми, декілька разів брали ігри, потім діти замовили на новорічні свята відривний календар, нещодавно придбала щоденник вдячності на подарунок дівчинці - підлітку! Всі товари якісні, креативні, залишають приємні враження!