Дуже дякую ORNER за те, що пішли на зустріч та розбили замовлення на окремі відправлення, оскільки деякі одиниці були потрібні швидше. Усе дуже гарно спаковано та чудове. Єдине, носочки 41-44 розміру на вузьку стопу тому не дуже підійдуть чоловікам.
Дякую все було дійсно супер! Доставка відбулась на наступний же день. Брала плед на подарунок тому сильно не розгортала. Але пакування солідне. Коробку розкрила , в якості виробу запевнилась. Дуже оригінальні та стильні речі , на подарунок топ