Замовила, як подарунок для подруги карти аффірмації. Тепер думаю і собі замовити)))) Виглядають дуже презентабельно, наповнення і зміст достойні, а ще їх просто приємно тримати в руках.
Дуже приємний досвід від магазину ORNER - легко та швидко зробила замовлення, протягом двох днів отримала товар (замовляла плед та календар на подарунок), все гарне та якісне. Буду й надалі замовляти у ORNER.