Дуже швидко відправили замовлення. Упаковано було гарно, все прийшло цілим і навіть краще, ніж я собі уявляла 😍 Подарувала чашку чоловікові, він дуже задоволений!
Вітаю! Замовляла вже двічі. Рідним сподобалась якість і зовнішній вигляд подарунків. Ціни комфортні. Сервіс доставки надзвичайно швидкий. Велика подяка! ❤️