Обожнюю ваш магазин! збираю колекціями ще з кролика, який "пухнастий та справедливий". Але дуже шкода, що прибрали дитячу лінійку. Малий розбив свого динозавра, той що "молодий та зелений! І це була втрата року)
У суботу по обіді обрала дві картини на сайті і оформила замовлення. У неділю ввечері вже отримала на пошті і можу насолоджуватись малюванням. Чудовий сервіс і гарна якість матеріалів 🥰
Замовляла плед «Вічне дерево життя». Якість дуже сподобалася. Крім того, під час спілкування зі службою сервісу стикнулася з високим рівнем відповідальності та професіоналізму. Дякую за якість і сервіс!