Уже не вперше замовляю і купую подарунки ORNER. Все просто топ: і самі товари, якість, і обслуговування, швидкість доставки, увага до побажань до замовлення. Кожне замовлення - частинка радості і позитиву. Цього разу замовляла пазли собі на новорічні канікули. Класні!
Orner я вас просо обожнюю, це дійсно супер якість за невеликі гроші, дуже стильні дизайни і швидка доставка. Альбом виглядає дуже круто, в альбомі вже були кутки для фото 50 шт, папер дуже щільний, більше як картон