Мені колеги подарували сертифікат до Дня народження і я накупила все, про що давно мріялось! Обожнюю ORNER за якість і сенси, я з брендом вже давно і маю купу планерів і блокнотів, якими з радістю користуюся і які стабільно отримують купу компліментів і питань «де взяла?». Тому у мене у вішлисті і опинилось багато прикольчиків від ORNER: досі радію як дитина коли бачу новий килимок, келих чи колоду карт. Якість чудова, все дуже добротне, приємне на дотик. Килимок вразив яскравістю кольорів і мʼякістю. Карти — щільністю матеріалу, якістю друку та деталізацією ❤️🔥 З келихів ми всім моїм колом дружно сміємось вже тиждень, я з них пʼю вже і просто воду, і компот, і все підряд😂 Пакування теж було круте: тільки необхідний захист крихкого, без зайвої купи пластику. Посилка прийшла менше ніж за добу!
Брала собі альбом для фото, дуже гарний Додатково замовляла наліпки до нього, хоча виявилося, що в альбомі є два листики, що було приємним здивуванням. Альбом неймовірно зручний, ще прикольно було ліпити до нього наліпки 🙏🏻 Брала великий під великі фотки, хоча спочатку думала про квадратний, але альбомний варіант вписався чудово! Дякую, ORNER ❤️✨🌸