Все чудово і коробка дуже гарна, можливо як побажання ттн клеїти на плівку чи упаковку від нп, бо шкода таку коробку викидати гарну, але ттн з неї погано віддиралась(
Замовлення опрацьовано і відправлено дуже швидко - буквально за добу після замовлення картина була у мене. Сама картина дуже мила і симпатична. Вона неодмінно поповнить мою колекцію картин по номерах :)