Замовляла фотоальбом «моменти щастя». Перше враження- такий тоненький, але після того як вклеїла фото - ідеальна товщина. До речі куточки для фото вже є в альбомі, це дуже зручно! Якщо ви любите роздруковувати фото - вам однозначно треба такий альбом!
Дякую! Замовляю вже не вперше. Креативні подарунки. Все швидко, якісно і з душею. Раджу всім! Якщо хочеться зробити рідним , чи друзям приємно - ORNER допоможе!
Orner я вас просо обожнюю, це дійсно супер якість за невеликі гроші, дуже стильні дизайни і швидка доставка. Альбом виглядає дуже круто, в альбомі вже були кутки для фото 50 шт, папер дуже щільний, більше як картон
Відкрила для себе магазин Орнер,який презентує чудові товари,просуває українську культуру,має жартівливі нотки на посуді та багато інших моїх вподабайок і головне якість!Ціную!Люблю!Рекомендую!