Усе чудово, задоволена якістю, блокнот дуже гарний, цупкі сторінки, гарний принт. Єдине що не дуже зрозуміло, чому в деяких магазинах ваш товар дешевший аніж на сайті 🤔 Але це питання на яке скоріш за все не буде відповіді 😅 тому просто дякую!
Все добре. Другий рік поспіль купую блокнот у крапочку, щоб використовувати як планер. Добре справляється. Але я б хотіла мати закладку, тому сама приклеюю стрічку. Мені подобається, що колір аркушів не білий і не жовтий, а кремовий, щось між цим; і крапочка не яскрава, не перетягує на себе увагу. Все чудово.
Замовляла блокнот і кружку, все просто ідеальне, як на фото тільки краще. Я замовляю вже десь раз 4 по-моєму і кожен раз якість перевершує всі очікування