Сюжет – супер! Менеджер ввічлива. Відправили у понеділок, а у вівторок вже забрала. Якість хороша! Фарба якісна, деяких кольорів по дві баночки. Наноситься легко. Пензлі норм за таку ціну. Хотілось би, щоб магазин додав до асортименту можливість придбати більш якісні пензлі. Все чудово!
Карти гарні.Якісні.Купила собі,але не соромно і подарувати цінителю.Довелося заморочитися з посібником.По QR коду завантажити так і не вийшло.А за посиланням на сторінці магазину-з першого разу.