Купила одну хустку, але вона була така гарна, що на наступний день взяла ще одну 🥹 ще й з новою поштою вийшло непорозуміння і працівники з Орнер вирішили все за мене. Дуже гарні та якісні речі і неймовірний сервіс 🌸
Супер красивий і дуже якісний щоденник! Цупкі сторінки на яких не страшно писати маркером. Не має зайвих сторінок як от читацькі плани чи ще якась незрозуміла і непотрібна біда. Дуже багато місця для записів, хотілося б версію щоденника де на 1 книгу відведено один розворот, тобто 2 сторінки, а не 4. Дуже часто є книги про які так багато не напишеш і шкода лишати незаповнені сторінки. І напевно моя суб'єктивна думка що рядок "Опубліковано" в описі книги зайвий.
Отримали замовлення швидко,задоволені якістю і обслуговуванням.Котяче таро стало найкращим подарунком доньці на Щедрий вечір,одразу і поворожили на новий рік:) Дякуємо! Завітаємо ще!