Маю блакитний плед Дерево життя. Це наразі найдорожчий плед такого розміру в моєму домі, але як на мене він того вартий. Такої якості я ще не зустрічала, він наче двошаровий. Плед важкенький і наче "обіймає" тіло під ним. Не на останньому місці естетичний момент, такий плед хочеться тримати на видному місці вдома, самій глядіти і всім показувати.
Дякую, дуже приємно отримати ваш Плед "Древо життя" гарно упаковано, приємний на дотик, чудовий малюнок з сенсом, брала на подарунок чоловіку, щоб зимовими вечорами йому було тепло та затишно. Також для себе брала замальовник "Я художник я так бачу" теж сподобався зручний та креативний. Приємні продавчині, звернули мою увагу що товар буде надіслано пізніше (було в опису товару), Тому я чекала відправлення. Але воно того варте.
Отримали супер швидко! І хоч сам плед не бачили (брали на подарунок, тому коробку не розкривали), але упаковка мала таке красиве оформлення (і в друку, і в дібраних словах), що в нас не залишилось жодних сумнівів щодо високої якості продукції! Дякуємо! Наразі плед на шляху до далекої Австралії, і буде огортати своїм теплом добрі серця там.