Доброго вечора. 15 шкарпеток з сайта "Орнер" купила на суму 1505 грн. Із цієї вартості загалом доставка обійшлась в 235 грн. У поштомат було найдешевше. На відділення дуже дорого. Дякую. Хлопцю сподобались унікальні малюнки. Сподіваюсь, що сподобаються і колегам. Але на одних шкарпетках був наполовину пошлий малюнок. Добре, що людина сприйняла подарунок з гумором. Обережно обирайте візерунок. Бувають також 1 шкарпеток одного малюнка, в другий - іншого. Нагадує "Пеппі довгу панчоху". А загалом я задоволена. Гарного продажу виробів.
Відправка товару була супершвидкою! Замовивши ввечері, вже о 9 ранку отримала блокнотик в поштоматі🥰 Запаковано якісно, а сам блокнот класний, цупкий папір
Замовляла плед «Дитинство»,хочу відразу відмітити швидкість реагування та доброзичливість оператора,яка приймала в мене замовлення. Плед замовляла на подарунок і після його вручення подруга була в захваті від його якості та краси. Така оригінальна річ завжди буде доречним подарунком. Рекомендую ORNER всім,хто хоче отримати гарну річ для себе чи порадувати нею близьких.