Замовляв настолку пізно ввечері, наступного дня пообіді зателефонували та уточнили деталі і через пару годин відправили. Все прийшло цілісне, без пошкоджень, надійно обмотане транспортувальною плівкою. Рекомендую цей магазин)
Замовила, як подарунок для подруги карти аффірмації. Тепер думаю і собі замовити)))) Виглядають дуже презентабельно, наповнення і зміст достойні, а ще їх просто приємно тримати в руках.