Замовляла на подарунок, альбом неймовірний і батьки задоволені. А ще хочу подякувати магазин за дбайливе відношення до клієнтів: мені альбом на жаль прийшов пошкоджений поштою, але мені відразу запропонували замінити. І вже на наступний день отримала новий не пошкоджений альбом. Повернусь до магазину ще не один раз, рідкий випадок коли й замовлення неймовірне та ще й знаходиш для себе магазин з дбайливим відношенням до своїх покупців 💕
Замовила плед «Дерево життя» в подарунок для матері в день народження! Чудова річ, якісна і красива. В чорному кольорі виглядає дуже стильно. Замовлення та доставка на вищому рівні. Щиро дякую за створення таких чудових речей в справжніх українських традиціях!