Відкрила для себе магазин Орнер,який презентує чудові товари,просуває українську культуру,має жартівливі нотки на посуді та багато інших моїх вподабайок і головне якість!Ціную!Люблю!Рекомендую!
Хіхікаю щоразу, коли дивлюся на обкладинку — вона неймовірно тішить і підіймає настрій. Окремо хочу подякувати виробнику за те, що збільшили асортимент блокнотів у клітинку — це приємний і неочікуваний бонус. А логістика — просто фантастична: від моменту замовлення й оплати до отримання на пошті минуло, здається, менше доби. І це при тому, що я замовляла ввечері в неділю, коли в половині країни не було світла. Дуже приємний досвід, дякую!
Дуже сподобалося пакування, адже замовляла на подарунок до Д/Н🎉, все дуже мило, няшно, мімішно, естетично, відправили дуже швидко, безкоштовна доставка, і взагалі обслуговування прекрасне. Дякую.🫶👍