Обожнюю ваш магазин! збираю колекціями ще з кролика, який "пухнастий та справедливий". Але дуже шкода, що прибрали дитячу лінійку. Малий розбив свого динозавра, той що "молодий та зелений! І це була втрата року)
Замовила тарілочки у подарунок сестричці. Колись в неї вже була одна з мопсиком, але втратила її через ситуацію у нашій країні. Не сумніваюсь, що ці дві їй дуже сподобаються. Прийшли дуже швидко. Все ціле. Дякую за Вашу працю!
Дякую магазину за швидку доставку ,плед дуже ,дуже сподобався ,він неймовірний ,буду ще замовляти ,от тільки визначусь з вибором , його якість чудова і надзвичайно гарний-"дерево життя",ще брала гру і постер -все теж супер 👍👍👍❤️🔥хотіла фото відправити- не вийшло ,вибачте🤷♀️
Відкрила для себе магазин Орнер,який презентує чудові товари,просуває українську культуру,має жартівливі нотки на посуді та багато інших моїх вподабайок і головне якість!Ціную!Люблю!Рекомендую!