Купувала чоловіку тарілку і кружку "Здивований кіт". Я задоволена покупкою, а чоловік подарунками - кумедні і милі малюнки та підписи, оригінальні і позитивні упаковки-коробки, подаровані посмішки, гарний настрій і бажання зразу ж скуштувати щось смачненьке. Щиро дякую за створення товару, який дарує позитивні емоції. Думаю згодом ще замовити щось схоже, можливо. Тривожить лише використання російської мови як на сайті, так і при створенні відгуку - набридла вже повсюдна толерантність до мови вбивць і гвалтіаників
На подарунок замовляли плед "Схід Украхни" Плед чудовий!! Якість дуже гарна!!!! Упаковка прекрасна! Доставка швидка! Ввічливо дівчина, яка проконсультувала і допомогла з оформленням!!! Успіху магазину, натхнення і багато вдячних клієнтів!!!!
Купувала подарунки для своєї подруги в цьому магазині. Все сподобалось: реактивна та ввічлива реакція продавця. Швидке відправлення та доставка. Оригінальні та якісні речі. Я та моя подруга- задоволені. Дякую:)