Мені дуже сподобалось, що дуже швидко опрацювали замовлення і відправили в той же день і на наступний день я вже забрала посилку і мала гарний подарунок для подруги! Замовила альбом.
Я в захваті від цього блокноту. Папір гарної якості, білий, цупкий. Обкладинка досить щільна та приємна на дотик. Дизайн взагалі вогонь😍. Доставка також порадувала- відправили у день замовлення. Дякую❤