Вітаю! Вперше замовляла на подарунок хустинку-твілі і дуже задоволена як якістю самого виробу, так і обслуговуванням🙏 Лишень шкодую, що не замовила собі, тож принагідно виправлю ситуацію☺️
Кружка була настільки крута, що колишній не захотів мені її віддавати, коли я з'їжджала від нього. Тому, довелося замовити собі іншу, щоб коли буду з кимось розходитися, також її нікому не віддати. Блокнот також був непоганий.