Дарувала свекру тарілку сердитий кіт, свекрусі кицю в короні, чоловіку з котом "то там кусь кусь то там ням ням") дуже позитивні , гарні. Також маю картину "поцілунок" , трохи недомалювала не дійшли руки - вже 2 роки минуло, днями перевірила фарби , а вони все ще в порядку, можна домалювати) задоволена всім Дякую)
Карты классные, очень понравились 🥰 Рубашки ❤️🔥 Есть косяк - недоразумение с 6♥️ На фото 9♥️, 8♥️ и та самая 6♥️ 6♥️всеми силами стремится стать 8♥️😄 Звёзды не снимаю, потому что очень уж нравится колода в целом. Но с 6♥️срочно нужно что-то решать) Обслуживание, доставка, скорость доставки, стоимость на высшем) Благодарю, удачи
Я досі вдячна таргетованій рекламі, за те що мене познайомили з вашими блокнотиками, бо пішов уже 2-й місяць як я не можу натішитися цим чудесним обкладинками які кожного разу роблять мені настрій. Дуже дякую!
Все було чудово, дуже дякую! Співробітники магазину були уважні до мого прохання до замовлення, поставилися з розумінням і зацікавленістю допомогти. Дякую!
Я обожнюю ORNER - це про увагу до деталей і відчуття «для себе». Кожна річ виглядає продуманою: від дизайну до пакування. Дуже подобається, що ви створюєте не просто красиві предмети, а речі з настроєм і сенсом) Якість приємно дивує, дизайни стильні й актуальні. Відчувається турбота про клієнта й любов до того, що ви робите) Це саме той випадок, коли хочеться повертатися і рекомендувати іншим:)