Беру вже не перший раз, вся продукція 👍🔥 Дуже сподобалося пакування, адже замовляла на ДН, тарілки та кружка, то любов, все дуже миле, няшне, мімішне, естетичне ❤️…відправили дуже швидко, безкоштовна доставка, і взагалі обслуговування прекрасне. Дякую 🙏🫶
Дякую магазину за швидку доставку ,плед дуже ,дуже сподобався ,він неймовірний ,буду ще замовляти ,от тільки визначусь з вибором , його якість чудова і надзвичайно гарний-"дерево життя",ще брала гру і постер -все теж супер 👍👍👍❤️🔥хотіла фото відправити- не вийшло ,вибачте🤷♀️