Карти гарні.Якісні.Купила собі,але не соромно і подарувати цінителю.Довелося заморочитися з посібником.По QR коду завантажити так і не вийшло.А за посиланням на сторінці магазину-з першого разу.
Уже три в доме!!!! Суперприятные, качественные и упакованы с душой!!!! Еще не у всех друзей есть, так что идея подарков на год решена. Спасибо команде за такую работу, отлично!!!