Замовляв настолку пізно ввечері, наступного дня пообіді зателефонували та уточнили деталі і через пару годин відправили. Все прийшло цілісне, без пошкоджень, надійно обмотане транспортувальною плівкою. Рекомендую цей магазин)
Замовляла плед "Дерево життя" блакитний. Була вражена швидкістю. Сьогодні тільки замовила, а завтра вже отримала! Молодці. Плед замовляла для подруги, на день народження. Вона дуже задоволена, а я щаслива. Чудова якість, такі гарні кольори. Подруга сказала,що це витвір мистецтва) Дякую Вам за такий гарний настрій. Ще був набір шкарпеток "Схід", як спогад про дім, рідні степи. Дякую, дякую