Замовляла два пледи на подарунок сину і товаришу. Це були "Космос" і Західна Україна. Якість добра, запаковано дуже гарно в коробки і душевні листівки всередині кожної упаковки
Доброго вечора. 15 шкарпеток з сайта "Орнер" купила на суму 1505 грн. Із цієї вартості загалом доставка обійшлась в 235 грн. У поштомат було найдешевше. На відділення дуже дорого. Дякую. Хлопцю сподобались унікальні малюнки. Сподіваюсь, що сподобаються і колегам. Але на одних шкарпетках був наполовину пошлий малюнок. Добре, що людина сприйняла подарунок з гумором. Обережно обирайте візерунок. Бувають також 1 шкарпеток одного малюнка, в другий - іншого. Нагадує "Пеппі довгу панчоху". А загалом я задоволена. Гарного продажу виробів.
Красиві речі, приємні подарунки рідним, швидка доставка, та ні миті переживаннь, що ще треба для радості та щастя у наш час🙏🥰💞 Дякую велике! Всім задоволена! Як що що, то я до вас💯😊🤝