Дуже приємний досвід від магазину ORNER - легко та швидко зробила замовлення, протягом двох днів отримала товар (замовляла плед та календар на подарунок), все гарне та якісне. Буду й надалі замовляти у ORNER.
Дякую магазину за швидку доставку ,плед дуже ,дуже сподобався ,він неймовірний ,буду ще замовляти ,от тільки визначусь з вибором , його якість чудова і надзвичайно гарний-"дерево життя",ще брала гру і постер -все теж супер 👍👍👍❤️🔥хотіла фото відправити- не вийшло ,вибачте🤷♀️