Замовляла на подарунок альбом для маляти першого року життя, молода мама була задоволена, вона мріяла про такий альбомчик! Дуже дякую за гарне обслуговування і швидку доставку подарунка!
Товари у вас прекрасні! Всякі такі патріотичні , дуже цікаві, таких нема ніде більше! Тарілка безподобна😉Відправили швидко, все гарно запаковано, оцінка 10 з 10!