Дуже сподобалося пакування, адже замовляла на подарунок до Д/Н🎉, все дуже мило, няшно, мімішно, естетично, відправили дуже швидко, безкоштовна доставка, і взагалі обслуговування прекрасне. Дякую.🫶👍
Дуже приємно було співпрацювати з менеджерами ORNER. Вчасно виконані замовлення і радість друзів і рідних від отриманих подарунків - це найкраще, що можна робити в наших складних умовах. Дякую вам, командо!
Все було супер, я вже ваш постійний клієнт) почала з блокнотів, які вже купляю який рід підряд, маю вже плед, хусточку, набір для вишивання, альбом, замовляли на подарунок картини за номерами. Коротше, хочеться все))