Замовляла плед "Дерево життя" на ювілей подрузі. Вона надзвичайно була задоволена, сказала що повісить на стіну замість килимка, щоб нагадувв їй бабусину хату і диинство :) дуже гарна якість , малюнок несе традиційні українські моитви . Дякую!
Брала подарунок на річницю весілля друзів. 5 років - дерев'яне весілля. Довго думала і зупинилася на пледі Дерево життя. Їм дуже зайшло. Мені теж гарно, хоча я не розпаковувала. Але вже маю чохол для ноута з цієї ж серії. Обожнюю його. Ви кращі 💛💙