Купляли колегам-дівчатам на подарунок келихи. Дуже вдячні за швидке обслуговування та доставку, келихи неймовірно милі та на подив величенькі. Єдине зауваження можливо більше до НП, або не знаю: келихи були не загорнуті в пупирку, просто покладена була зверху, а самі келихи бовтались у коробочці, можна було й ненароком коцнути ☺️
Замовила плед на подарунок, відправка необхідна була терміново і менеджери пішли на зустріч🥹 відправила день в день. Пледи дуже гарні, якість, дизайн, все) тепер хочу собі)