Замовлення забрала днів 3-4 назад, вже користуюсь, дуже класна, говірка, яскрава, якість гарна)Не знаю, хто там говорив про тонкий картон, дуже якісний та цупкий!
Від покупки одне задоволення. Купувала картину за номерами, але на подарунок, так що не можу нічого сказати) Запакована професійно, нічого ніде не зімʼялось та дуже швидко відправили. Так що компанії заслужені ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Радію,що познайомилась з ORNER! Купувала гру розвиваючу і блокнот на подарунок! Все сподобалось!Щиро дякую!Тепер знаю-де і надалі буду купувати подарунки☺️-в ORNER!!!
Все дуже сподобалося, гарна мозаїка, але один маленький -, це те що мені поклали 2 насадки подвійні, а одинарну не знайшла в наборі, а так все сподобалося ❤️🔥