Замовлення було опрацьовано і відправлено вчасно. У ситуації непорозуміння - продавець був цілком на моїй стороні, тобто клієнта. Абсолютна лояльність. Дякую. Рекомендую
Замовляла фотоальбом з білими листами, стікери та кутики. Дуже задоволена якістю. Сторінки альбома товсті, тож написи не передаються на протилежну сторону. Стікери теж супер. Окреме дякую, дівчинці, яка приймала замовлення.