Замовляла фотоальбом, надіслали дуже швидко. Замовлення прийшло з невеликим дефектом, повідомила про це представнику магазину, одразу відреагували і наступного дня надіслали ще один гарненький фотоальбом. Дуже дякую магазину за високу клієнтоорієнтованість та чудовий асортимент товарів!
Дуже дякую ORNER за те, що пішли на зустріч та розбили замовлення на окремі відправлення, оскільки деякі одиниці були потрібні швидше. Усе дуже гарно спаковано та чудове. Єдине, носочки 41-44 розміру на вузьку стопу тому не дуже підійдуть чоловікам.