Дякую команді ORNER за якісне пакування, класний товар, швидку доставку! До речі, замовлені товари відправлялися із різних складів, але доставка була виставлена за одну посилку, це було приємно, бо не у всіх магазинах є така дбайливість про клієнта, тому із радістю рекомендую ORNER!
Шкарпетки якісні.Саме такий малюнок у моїх шкарпеток. Треба врахувати, що тільки на жіночу ногу, бо трохи вузькі, і не дуже розтягуються.Я би сказала, що менше заявленого розміру.
Придбала шкарпетки собі та на подарунок «дерево життя», це скарб!! Якість неймовірна, відправка дуже швидка, а коробка в якій прийшов набір — дуже гарна❤️