Дуже дякую ORNER за те, що пішли на зустріч та розбили замовлення на окремі відправлення, оскільки деякі одиниці були потрібні швидше. Усе дуже гарно спаковано та чудове. Єдине, носочки 41-44 розміру на вузьку стопу тому не дуже підійдуть чоловікам.
Все було супер! Від знайомства з сайтом, оформлення замовлення, доставки та якості товару. Дуже цікаві ідеї, усе зроблено з любов’ю. Молодці. Рекомендую кожному!