Все було супер, доїхало все ціле, не ушкоджене, дуже сподобалось, ще не подарувала імениниці, але думаю їй дуже сподобається! Чашка дуже приємна на дотик і найголовніше на великий мілілітраж, який дуже до вподоби!
Дякую за такі чудові метафоричні картинки ❤️Вони додають настрій та впевненість в майбутній день)Це дуже глибокі слова в кожній карті Дякую за оперативність 🌷
Дякую за посилку. Все чудове і швидко прийшло. І упакування добре і матеріали ( брала книгу Таро, карти «Сила природи» ( вони , до речі, неймовірні) , та календарик з передбаченнями - все чудово. Дякую ☺️