Брала хустку з українськими мотивами на подарунок подрузі, що живе у Фінляндії. Їй хотілось мати щось українське закордоном і це, як на мене, ідеальний подарунок. Дякую ORNER, що ви є.
Двічі брала тарілку на подарунок. Картинка безперечно піднімає настрій) Давайте ще дизайни з цим чудовим героєм! Обслуговування в магазині на найвищому рівні. Рекомендую.
Замовляю не вперше, і дарували вашу продукцію, все чудово! Був один момент, але це більше до нової пошти питання що пакування було все мокре, злякалась що могло промокнути замовлення, але ви його гарно запакували 👍. Ще таке побажання, було б чудово якщо би ви і маленький календар на рік зробили з ілюстраціями вашого кота, ілюстрації з котом дуже прикольні)
Маю два чохла на комп’ютер від вас! Дуже подобаються, зручні у користуванні, гарні, завжди отримую багато запитань звідки чохол. Зручно, що є карман для зарядки. Дякую!