Не вперше купую продукцію марки ORNER, і дуже задоволена якістю і оригінальністю виробів які можна купити як собі та і в подарунок. Мені дуже подобаються котики тому і для себе було що вибрати.
дякую за надзвичайно якісний продукт та комунікацію, у вас хочеться замовляти ще і ще. цей пазл не є першим від вас і точно не буде останнім. дякую за чарівні історії і максимально швидку відправку! 💙
Замовили 30.11.25 на подарунок к НР. Думали, вже 1-2 січня будемо дарувати. Але менеджери дуже швидко оформили і відправили наше замовлення, що подарунок встиг приїхати саме 31.12.25. Чудовий щоденник. Дякуємо.
Замовляла плед"Дерево життя" на чорному фоні це чудо чудесне в українській стилістиці,з нашими традиційними символами(за це окреме подяка вашим дизайнерам).Спрацювали оперативно,відправили швидко.Дуже задоволена!Вам процвітання ORNER❤ і Миру Україні...