Доброго вечора. 15 шкарпеток з сайта "Орнер" купила на суму 1505 грн. Із цієї вартості загалом доставка обійшлась в 235 грн. У поштомат було найдешевше. На відділення дуже дорого. Дякую. Хлопцю сподобались унікальні малюнки. Сподіваюсь, що сподобаються і колегам. Але на одних шкарпетках був наполовину пошлий малюнок. Добре, що людина сприйняла подарунок з гумором. Обережно обирайте візерунок. Бувають також 1 шкарпеток одного малюнка, в другий - іншого. Нагадує "Пеппі довгу панчоху". А загалом я задоволена. Гарного продажу виробів.
Мій мастхев, першим моїм планером від вас був планер на кольцах, якого наразі немає, а цей-це просто вау, наповнення змінилось в набагато кращу сторону😍 Я просто кайфую від нього❤️
Замовила тарілочки у подарунок сестричці. Колись в неї вже була одна з мопсиком, але втратила її через ситуацію у нашій країні. Не сумніваюсь, що ці дві їй дуже сподобаються. Прийшли дуже швидко. Все ціле. Дякую за Вашу працю!
Замовляла планер на подарунок, подруга в захваті, ходить з ним постійно 😄 Відправка супер швидка, додатково скористалась промокоди від нової пошти і отримала знижку 100 грн) Гарного фото нажаль немає
Купував великий набір твіллі для подарунків колегам, відповіли швидко, надіслали також оскільки у мене було обмеження в часі. Щиро вдячний за професіоналізм!